Kredyty i pożyczki

Kredyt Hipoteczny

Kredyt Hipoteczny

Więcej informacji
Kredyt Refinansowy

Kredyt Refinansowy

Więcej informacji
Kredyty Inwestycyjne

Kredyty Inwestycyjne

Więcej informacji
Kredyt Gotówkowy

Kredyt Gotówkowy

Więcej informacji
Kredyt Konsolidacyjny

Kredyt Konsolidacyjny

Więcej informacji
Kredyty dla rolników

Kredyty dla rolników

Więcej informacji
Pożyczka Hipoteczna

Pożyczka Hipoteczna

Więcej informacji
Kredyt Firmowy

Kredyt Firmowy

Więcej informacji

Kredyt pomaga nam zrealizować swoje marzenia na które nie stać nas w danej chwili. Niektóre z nich są w stanie na siebie zarobić, inne zaś dzięki wspaniałym wspomieniom, nadadzą naszemu życiu nowy sens. Czasem nie jesteśmy w stanie zmusić się do regularnego oszczędzania, a mus płacenia rat jest w stanie zmobilizować nas do spełniania swoich marzeń, rozwoju, a nawet zabezpieczenia, w przypadku gdy wolimy pozostawić swoje oszczędności na koncie - "w razie gdyby".

Obszerna oferta skierowana do naszych klientów to przede wszystkim kredyty hipoteczne, gotówkowe, konsolidacyjne, refinansowe, a także firmowe. Pomożemy przy największej inwestycji w Twoim życiu, takiej jak zakup działki, nieruchomości czy remont. Nawet jeśli posiadasz już nieruchomość, lecz potrzebujesz środków na realizację kolejnych celów, optymalnie dopasujemy ofertę do Twoich możliwości i potrzeb.

Jak wybrać dobry kredyt?

Pamiętanie o kilku ratach miesięcznie może być kłopotliwe. Połącz wszystkie raty w jedną, niższą ratę by ulżyć swojemu budżetowi domowemu. Możesz też dzięki temu pozyskać środki na realizację kolejnych marzeń. Nawet najlepszy kredyt sprzed kilku lat, dziś może już nie być tak atrakcyjny. Pomożemy Ci zamienić Twój stary kredyt na nowy, na jeszcze lepszych warunkach!

Dajemy gwarancję realnej pomocy przy przedstawianiu ofert renomowanych banków. Z nami przebrniesz przez trudy papierologii okołokredytowej, optymistycznie patrząc przed siebie, gotowy podjąć racjonalną i odpowiedzialną decyzję w wyborze najlepszej dla siebie oferty. Placówki pojedynczych banków nigdy nie powiedzą że u konkurencji jest lepsza oferta, my mając oferty większości z nich, możemy przedstawić te najlepsze.

Za przedstawienie najlepszych rozwiązań, nie zapłacisz nic, ponieważ nie pobieramy prowizji od klientów, a czas zaoszczędzony na zbędnemu bieganiu od banku do banku za ofertami, poświęcisz rodzinie, przyjaciołom lub by po prostu odpocząć od pracy.

(...) i inne dokumenty do pobrania znajdziesz tutaj.

Polecane porady

Pokaż więcej artykułów

Przygotuj się do kredytu

Co się składa na oprocentowanie kredytu hipotecznego?
Oprocentowanie kredytu hipotecznego składa się z dwóch elementów. W przypadku kredytów w polskich złotych mówimy o referencyjnej stopie oprocentowania pożyczek na polskim rynku międzybankowym (tzw. WIBOR) i marży banku. W przypadku kredytów udzielanych w walutach obcych jest to zazwyczaj LIBOR, czyli oprocentowanie pożyczek międzybankowych w Londynie plus marża banku. O ile marża banku jest stała w całym okresie obowiązywania umowy, to WIBOR i LIBOR zmieniają się adekwatnie do sytuacji rynkowej i są określane na 3 lub 6 miesięcy.