Słownik

Ubezpieczenie stanowi ochronę i zapewnienie miękkiego lądowania w trudnych chwilach. W życiu nie da się przewidzieć i przygotować na każdą ewentualność, szczególnie gdy kłopoty spadają na nas niespodziewanie. Serie niefortunnych zdarzeń losowych, lub zwykłe zbiegi okoliczności, często niweczą realizację marzeń, nie będąc przy tym łaskawym dla naszego portfela.

Nasza oferta składa się na ubezpieczenia osobowe i majątkowe. To dzięki nim, możemy chronić zdrowie i życie, Twoje i Twojej rodziny, a także zabezpieczyć Twój dom i samochód. Nasza oferta pomoże Ci nie tylko wyruszyć w niezapomniane podróże, ale zapewni też stabilność Twojej firmy i gospodarstwa rolnego.

Jak wybrać dobre ubezpieczenie?

Gwarantujemy realną pomoc w okolicznościach przewidzianych w ogólnych warunkach ubezpieczenia (OWU). Rola towarzystwa ubezpieczeniowego to przede wszystkim wsparcie dla Ciebie i Twojej rodziny, oraz pewność wypłaty środków finansowych w postaci świadczeń i odszkodowań, które stanowią rekompensatę za poniesione straty. Wszystkie zapewniane fundusze, pomogą Ci w podjęciu odpowiedniego leczenia, lub naprawę samochodu po wypadku.

Samochód zastępczy, pomoc drogowa czy transport medyczny to tylko niektóre dostępne usługi w ramach pakietu assistance, których pomoc opiera się na organizacji pomocy w kryzysowych sytuacjach. Ponadto w Good Finance, dzięki naszemu partnerowi ubezpieczeniowemu, możesz liczyć także na wsparcie w postaci bezpłatnego pakietu porad prawnych.

Już teraz chodź z nami w przyszłość z podniesioną głową, by optymistycznie i nie patrząc za siebie, gotowy przyjąć co przyniesie los. Z odpowiednio dobranymi ubezpieczeniami masz pewność, że każda trudna sytuacja będzie miała swoje szczęśliwe zakończenie.

Wypowiedzenie OC, oświadczenie sprawcy kolizji, formularz reklamacyjny i inne dokumenty do pobrania znajdziesz tutaj.